AthleticSci

  1. Sözleşmenin Amaç, Kapsam ve Konusu : İş bu sözleşme, athleticsci.com adresinde bulunan Athleticsci tarafından sitede sunulan dijital eğitimleri, e-kitapları ve aylık üyelikli dergi hizmeti gibi bu hizmeti sunan ile hizmetten faydalanan gerçek ve tüzel kişiler arasındaki hukuki ilişkileri kapsamaktadır.
  2. Tanımlar

SATICI                  : ATHLETICSCI

SİTE SAHİBİ              : Onur Çoban

SİTE                             : www.athleticsci.com

KULLANICI/ÜYE      : Athleticsci’den eğitim ve/veya içerik almak üzere faydalanmak isteyen, sözleşmeyi Onur Çoban tarafından bedeli alınarak ve üyelikleri onaylanarak kabul edilen her gerçek ve tüzel kişi, bilgileri ile SİTE’deki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak üye olabilirler.

ÜRÜN                          : Web sitesinde Satıcı tarafından satışa sunulan her türlü mal ve/veya hizmeti ifade eder.

WEB SİTESİ                : www.athleticsci.com isimli alan adından ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından oluşan Web sitesini ifade eder.

BEDEL             : Athleticsci tarafından sunulan mal ve hizmetler karşılığı alınan ücrettir.

İÇERİK            : SİTE’de veya herhangi bir internet sitesinde yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, resim, program, rakam, fiyat, vs. görsel, yazılı ve işitsel imgelerdir.

  1. Sözleşmedeki Taraflar : Sunulan hizmetler Athleticsci tarafından athleticsci.com adresinde bulunan sitede sağlanmaktadır. Sitenin kanuni sahibi Onur Çoban olup, site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Onur Çoban’a aittir. Sözleşmenin diğer tarafı Athleticsci’den eğitim alan, bu web sitesine giriş yapan ve/veya üye olan tüzel veya gerçek kişi kullanıcıdır.
  2. Hizmet Kullanım Koşulları : Athleticsciden eğitim alacak kişi siteye üye olmak zorundadır. Üyelik, web sitesinin ilgili bölümünden, Kullanıcı olmak isteyen kişi tarafından web sitesine üye olmak için gerekli bilgilerin gönderilmesi, bedelinin ödenmesi ile birlikte kayıt işleminin yaptırılması ve Athleticsci tarafından kayıt işleminin onaylanması ile tamamlanır. Üyelik işlemi tamamlanmadığı durumlarda, iş bu kullanıcı sözleşmesinde tanımlanan kullanıcı olma hak ve yetkisine sahip olunamaz.

Web sitesine üye olabilmek için, reşit olmak ve Athleticsci tarafından, geçici olarak üyelikten çıkarılmamış veya üyelikten süresiz yasaklanmış olmamak gerekmektedir. Reşit olmayan veya işbu sözleşme uyarınca Athleticsci tarafından geçici olarak üyelikten uzaklaştırılmış veya üyelikten süresiz yasaklanmış olan kişilerin web sitesi kayıt işlemlerini tamamlamış olmaları, web sitesi üyesi olmaları sonucunu doğurmaz.

İş bu web sitesi Kullanım Sözleşmesi, Athleticsci ile bu web sitesine giriş yapan ve/veya üye olan, kullanıcı ile akdedilmiştir.

Kullanıcının web sitesini kullanmasına yönelik olacak şekilde ve web sitesinin bulunduğu elektronik ortamda kullanıcının onaylanması anında sözleşme düzenlenmiştir.

0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz boşMağazaya Geri Dön