Athletic SCI

İptal & İade

İş bu web sitesi Kullanıcı Sözleşmesi, Kullanıcı web sitesine üye olduğu sürece yürürlükte kalacak ve taraflar arası hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecek; kullanıcının eğitim süresinin bitmesi, Kullanıcının bedel ödemelerinin aksaması ya da kullanıcının sözleşmeden dönmesi ile geçici veya kalıcı olarak üyeliğinin durdurulması hallerinde sona ermiş sayılacaktır.

 

Sitede verilen eğitimlerde ücretin peşin alınması esastır. Tarafların anlaşması halinde bu ödemeler kredi kartından taksitle yapılabilir. Ödeme yapılıp eğitime başlamadan 30 gün önce üyelikten ayrılan kullanıcılara alınan ücretin %10 dışındaki kısmı, eğitim başladıktan sonra üyelikten ayrılan kullanıcılara ise ücretin %10’u ile öğrenim gördüğü günlere göre hesaplanan miktarın dışındaki kısmı kullanıcıya iade edilir. Eğitim satın alındıktan 30 gün sonra eğitimi alan öğrencinin iade hakkı bulunmamaktadır.

 

Athletic SCI, web sitesi Kullanıcı Sözleşmesine aykırı şekilde hareket eden ve/veya web sitesinin işleyişini manipüle edecek davranışlarda bulunan ve/veya üçüncü kişilerin haklarını ihlal eden fiillerde bulunan ve/veya Kullanıcı profilini başkasının kullanıma açan kullanıcının Kullanıcı Sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilecek ve kullanıcılar, fesih sebebiyle Athletic SCI’nin uğradığı doğrudan veya dolaylı tüm zararları tazmin etmekle yükümlü olacaktır.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Geri Dön