Athletic SCI

Kullanım Koşulları

  1. Sözleşmenin Amaç, Kapsam ve Konusu : İş bu sözleşme, athleticsci.com adresinde kain Athletic SCI tarafından sitede sunulan markaların/kişilerin, internet üzerinden satışlarını artırabilmeleri, kurumsal markalar inşa etmeleri, tasarımlar yapabilmeleri için Meta Business Reklamcılığı Eğitimi, Google Ads reklam eğitimi, Canva Dijital Tasarım Eğitimi, Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi, Reels Eğitimi, Dijital Girişimcilik Eğitimi vb. gibi dijital eğitimleri, bu hizmeti sunan ile hizmetten faydalanan gerçek ve tüzel kişiler arasındaki hukuki ilişkileri kapsamaktadır.
  2. Tanımlar

SİTE SAHİBİ              : Onur Çoban

SİTE                             : Athletic SCI tarafından belirlenen çerçeve içerisinde çeşitli hizmetlerin ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi ortamdan erişimi mümkün olan internet sitesidir.

EĞİTMEN/SATICI     : Onur ÇOBAN ya da Onur ÇOBAN tarafından yetkilendirilen ve online eğitim veren şahıslardır.

KULLANICI/ÜYE      : Athletic SCI’den eğitim almak üzere faydalanmak isteyen, sözleşmeyi Onur ÇOBAN tarafından bedeli alınarak ve üyelikleri onaylanarak kabul edilen her gerçek ve tüzel kişi, bilgileri ile SİTE’deki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak üye olabilirler.

ÜRÜN                          : Web sitesinde Satıcı tarafından satışa sunulan her türlü mal ve/veya hizmeti ifade eder.

WEB SİTESİ                : www.athleticsci.com isimli alan adından ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından oluşan Web sitesini ifade eder.

BEDEL             : Athletic SCI tarafından sunulan mal ve hizmetler karşılığı alınan ücrettir.

İÇERİK            : SİTE’de veya herhangi bir internet sitesinde yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, resim, program, rakam, fiyat, vs. görsel, yazılı ve işitsel imgelerdir.

  1. Sözleşmedeki Taraflar : Sunulan hizmetler Athletic SCI tarafından athleticsci.com adresinde kain sitede sağlanmaktadır. Sitenin kanuni sahibi Onur ÇOBAN olup, site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Onur ÇOBAN’a aittir. Sözleşmenin diğer tarafı Athletic SCI’den eğitim alan, bu web sitesine giriş yapan ve/veya üye olan tüzel veya gerçek kişi kullanıcıdır.
  2. Hizmet Kullanım Koşulları : Athletic SCI’den eğitim alacak kişi siteye üye olmak zorundadır. Üyelik, web sitesinin ilgili bölümünden, Kullanıcı olmak isteyen kişi tarafından web sitesine üye olmak için gerekli bilgilerin gönderilmesi, bedelinin ödenmesi ile birlikte kayıt işleminin yaptırılması ve Athletic SCI tarafından kayıt işleminin onaylanması ile tamamlanır. Üyelik işlemi tamamlanmadığı durumlarda, iş bu kullanıcı sözleşmesinde tanımlanan kullanıcı olma hak ve yetkisine sahip olunamaz.

Web sitesine üye olabilmek için, reşit olmak ve Athletic SCI tarafından, geçici olarak üyelikten çıkarılmamış veya üyelikten süresiz yasaklanmış olmamak gerekmektedir. Reşit olmayan veya işbu sözleşme uyarınca Athletic SCI tarafından geçici olarak üyelikten uzaklaştırılmış veya üyelikten süresiz yasaklanmış olan kişilerin web sitesi kayıt işlemlerini tamamlamış olmaları, web sitesi üyesi olmaları sonucunu doğurmaz.

İş bu web sitesi Kullanım Sözleşmesi, Athletic SCI ile bu web sitesine giriş yapan ve/veya üye olan, kullanıcı ile akdedilmiştir.

Kullanıcının web sitesini kullanmasına yönelik olacak şekilde ve web sitesinin bulunduğu elektronik ortamda kullanıcının onaylanması anında sözleşme düzenlenmiştir.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Geri Dön