AthleticSci

1.Çevrimiçi spor bilimleri eğitiminiz nasıl işleyecek?
Çevrim içi kurslarımızın içeriği, alıştırma problemleri ve sınavlardan video derslere ve PDF ders notlarına kadar değişecektir. Eğitimler, internet bağlantınızı kullanarak istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden erişebileceğiniz şekilde ayarlanmıştır. İçerik sürekli olarak güncel araştırmalar ile desteklenmektedir. Öğrencilerimiz ayrıca her dersin sonunda eğitimlerinin kalitesini değerlendiren quizler alırlar. Eğitimimizin sonunda bir sınav uygulanmakta ve başarılı olan öğrenciler sertifika almaktadır.

2.Eğitimler ne zaman başlayacak ve ne kadar sürecek?
Online eğitimlerimize satın aldığınız andan itibaren süresiz olarak erişebilirsiniz.

3.Eğitimler için hangi ön koşullar gerekmektedir?
Eğitimlerimiz için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Tüm akademik seviyelerden kurslarımıza kayıt yaptırabilirsiniz.

4.Eğitimlerin ücreti nasıl ödenir?
Eğitimlerin ücreti online olarak web sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödenebilir. Ödemeler güvenli bir şekilde yapılır.

5.Eğitimlerinizin standartları nasıl sağlanmaktadır?
Eğitimlerimiz ve içeriklerimiz düzenli olarak güncellenmektedir. Eğitimimizin kalitesini güvence altına almak için öğrencilerimizden gelen girdileri de dikkate alıyor ve sürekli iyileştirmek için çalışıyoruz.

6.E-kitabı nasıl satın alabilirsiniz?
Web sitemiz üzerinden e-kitaplarımızın satışını yapacağız. Güvenli bir ödeme işleminin ardından, satın aldığınız e-kitabı indirmek için bir bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız. Spor bilimleri alanında hazırlanan e-kitaplarımız öğrencilerimizin daha fazla öğrenmesine ve kişisel olarak gelişmesine yardımcı olacaktır.

7.E-kitap formatı nedir?
E-kitap satışlarımızda PDF formatı kullanılmaktadır.

8.E-kitabın satın alınmasından sonra indirme bağlantısı ne zaman gönderilecek?
E-kitap için ödeme yaptıktan sonra, indirme bağlantısını içeren bir e-posta alacaksınız.

9.E-kitabı satın aldıktan sonra indirme bağlantısını kaybedersem ne yapabilirim?
Bize e-posta adresinizi içeren bir e-posta göndererek, indirme bağlantısının tekrar gönderilmesini isteyebilirsiniz.

10.E-kitabı çoğaltabilir ve/veya kopyalayabilir miyim?
Elektronik kitabımızı çoğaltmak, çoğaltmak veya devretmek yasalara aykırıdır; bunu yapmak yasal hak ihlali olur. E-kitabımızı yalnızca kendi kişisel kullanımınız için kullanma hakkına sahipsiniz; başka kişi veya kuruluşlarla paylaşamazsınız. E-kitap kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, dağıtılamaz veya başka bir yerde satılamaz. E-kitabımız yasalarca korunmaktadır ve herhangi bir yasal hakkın ihlali durumunda yasal işlem yapılabilir.

0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz boşMağazaya Geri Dön