AthleticSci

İş bu web sitesi Kullanıcı Sözleşmesi, Kullanıcı web sitesine üye olduğu sürece yürürlükte kalacak ve taraflar arası hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecek; kullanıcının eğitim süresinin bitmesi, aylık üyelikten feragat etmesi, kullanıcının bedel ödemelerinin aksaması ya da kullanıcının sözleşmeden dönmesi ile geçici veya kalıcı olarak üyeliğinin durdurulması hallerinde sona ermiş sayılacaktır.

Sitede verilen eğitimlerde ücretin peşin alınması esastır. Sitede mevcut her türlü içeriği satın almadan önce iyi düşünmenizi ve soru işaretleriniz varsa bizimle info.athleticsci@gmail.com adresinden iletişime geçmenizi rica ediyoruz. İçeriklere ilişklin detaylı bilgileri aynı zamanda @athleticsci instagram hesabından da paylaşıyoruz. İçerikleri satın almadan önce gerekli inceleme ve araştırmaları yapmanız oldukça önemlidir. 27.11.2014 tarihli 29188 sayılı resmi gazetede madde 15’te de belirtildiği üzere dijital içerikler cayma hakkı kapsamında yer almamaktadır.

ATHLETICSCI, web sitesi Kullanıcı Sözleşmesine aykırı şekilde hareket eden ve/veya web sitesinin işleyişini manipüle edecek davranışlarda bulunan ve/veya üçüncü kişilerin haklarını ihlal eden fiillerde bulunan ve/veya Kullanıcı profilini başkasının kullanıma açan kullanıcının Kullanıcı Sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilecek ve kullanıcılar, fesih sebebiyle ATHLETICSCI’nin uğradığı doğrudan veya dolaylı tüm zararları tazmin etmekle yükümlü olacaktır.

0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz boşMağazaya Geri Dön