Fiyat & SSS

Tutkulu Antrenörler için Güvenilir ve Pratik Eğitim

Aylık Üyelik Hizmetimiz

Her hafta güncellenen kurs kütüphanemiz ile sürekli güncel kalın. Her kurs için ayrı ayrı katılım sertifikaları ile kendinizi kanıtlayın.

Aylık Üyelik

10,00 / Month
virtual, learning, training-5663279.jpg
Profesyonel sporcularınızın veya spor salonunda sizinle çalışan üyelerinizin performans geliştirmelerine yardımcı olun. Optimal performansı hedeflerken yaralanma riskini azaltın. Gelişimi en üst seviyeye çıkarın ve en güncel yöntemler ile en kısa zamanda en iyiye ulaşın.
ATHLETICSCI
Online Spor Bilimleri Eğitim Platformu
Sorularınız mı var?

Sık Sorulan Sorular

Lorem ipsum dolor sit amet, conectetur adipisicing elit, sed do eiusmod.
Loading

Yardımcı olmamızı ister misiniz?

Spor bilimlerinde kendini geliştirmek isteyen bütün spor bilimciler, sporcularına daha faydalı olmak isteyen antrenörler, beden eğitimi ve spor öğretmenleri, kişisel antrenörler, fizyoterapistler hizmetimizden faydalanarak üyelerine ve sporcularına güncel literatürün ışığında hizmet verebilir.

Ayda bir kere ödeyeceğiniz üyelik bedeli ile bütün kurslara masaüstü, laptop, tablet ve telefonlarınızdan istediğiniz her yerde ulaşabilirsiniz.

Kurslarımızın tamamı Türkçe olarak anlatılmaktadır. İnternete ulaşımın olduğu her yerden kurslarımıza katılabilirsiniz.

Sistemimize üye olduktan sonra istediğiniz kursa istediğiniz zaman erişim imkanınız vardır. Herhangi bir kursu istediğiniz yerde ara verebilir ve daha sonra kaldığınız yerden ulaşabilirsiniz. Aynı anda istediğiniz kursları erişebilirsiniz.

Ödeme ile ilgili yaşadığınız bütün sorunları bize [email protected] mail adresi üzerinden bildirebilirsiniz.

Sistemimizde size değer katmak için önceden hazırlanmış kurslarımız, üyeliğiniz başlaması ile birlikte tamamen kullanımınıza açıktır. Kursların içeriklerine bakarak sizin için en uygun kurslara istediğiniz zaman internet erişimi olan her hangi bir yerde erişebilirsiniz. 

flat, design, symbol-2126879.jpg

Kesintisiz Erişim

Internet Olan Her Yerden Kesintisiz Erişim

Müşteri Desteği

7/24 Müşteri Desteği

Güvenli Ödeme

Müşteriler için En Güvenli Ödeme