1.Çevrimiçi spor bilimleri eğitiminiz nasıl işleyecek?
Çevrim içi kurslarımızın içeriği, alıştırma problemleri ve sınavlardan video derslere ve PDF ders notlarına kadar değişecektir. Eğitimler, internet bağlantınızı kullanarak istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden erişebileceğiniz şekilde ayarlanmıştır. İçerik sürekli olarak güncel araştırmalar ile desteklenmektedir. Öğrencilerimiz ayrıca her dersin sonunda eğitimlerinin kalitesini değerlendiren quizler alırlar. Eğitimimizin sonunda bir sınav uygulanmakta ve başarılı olan öğrenciler sertifika almaktadır.

2.Eğitimler ne zaman başlayacak ve ne kadar sürecek?
Online eğitimlerimize satın aldığınız andan itibaren süresiz olarak erişebilirsiniz.

3.Eğitimler için hangi ön koşullar gerekmektedir?
Eğitimlerimiz için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Tüm akademik seviyelerden kurslarımıza kayıt yaptırabilirsiniz.

4.Eğitimlerin ücreti nasıl ödenir?
Eğitimlerin ücreti online olarak web sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödenebilir. Ödemeler güvenli bir şekilde yapılır.

5.Eğitimlerinizin standartları nasıl sağlanmaktadır?
Eğitimlerimiz ve içeriklerimiz düzenli olarak güncellenmektedir. Eğitimimizin kalitesini güvence altına almak için öğrencilerimizden gelen girdileri de dikkate alıyor ve sürekli iyileştirmek için çalışıyoruz.

6.Aylık aboneler için bülteniniz ne tür materyaller içerecek?
Spor bilimleri alanındaki en son haberler ve araştırmalar, bilgili yazarların yazılarıyla birlikte aylık abone olunan bültenimizde sunulacaktır. Ayrıca antrenman girişimleri, beslenme araştırmaları gibi konuları da kapsayacaktır. Bültenimiz ayrıca supplementler, rehabilitasyon ve önleyici egzersiz araştırmaları, antrenman planları ve spor yaralanmalarından nasıl kaçınılacağı gibi konuları da kapsayacaktır. Bültenimiz öğrencilerimizin güncel bilgileri öğrenmelerine ve spor bilimleri bilgilerini artırmalarına yardımcı olacaktır.

7.Aylık abonelik bülteni ne zaman gönderilir?
Aylık abonelik bültenimiz her ayın ilk haftasında gönderilir.

8.Aylık abonelik bültenine nasıl abone olabilirim?
Aylık abonelik bültenimize web sitemizden abone olabilirsiniz. Abonelik için üye olmalısınız ve bültene üyelik ücretlidir. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

9.Bülten için ödeme yapılıyor mu?
Bültenimize abone olunduğu takdirde aylık üyelik ücreti iptal edilmediği durumda otomatik olarak tahsil edilecektir.

10.Aylık abonelik bültenini almayı nasıl durdurabilirim?
Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal etme seçeneğine sahipsiniz. İptal işlemini tamamlamak için sitemiz üzerinden giriş yapmanız ve üyeliği iptal et seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

11.E-kitabı nasıl satın alabilirsiniz?
Web sitemiz üzerinden e-kitaplarımızın satışını yapacağız. Güvenli bir ödeme işleminin ardından, satın aldığınız e-kitabı indirmek için bir bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız. Spor bilimleri alanında hazırlanan e-kitaplarımız öğrencilerimizin daha fazla öğrenmesine ve kişisel olarak gelişmesine yardımcı olacaktır.

12.E-kitap formatı nedir?
E-kitap satışlarımızda PDF formatı kullanılmaktadır.

13.E-kitabın satın alınmasından sonra indirme bağlantısı ne zaman gönderilecek?
E-kitap için ödeme yaptıktan sonra, indirme bağlantısını içeren bir e-posta alacaksınız.

14.E-kitabı satın aldıktan sonra indirme bağlantısını kaybedersem ne yapabilirim?
Bize e-posta adresinizi içeren bir e-posta göndererek, indirme bağlantısının tekrar gönderilmesini isteyebilirsiniz.

15.E-kitabı çoğaltabilir ve/veya kopyalayabilir miyim?
Elektronik kitabımızı çoğaltmak, çoğaltmak veya devretmek yasalara aykırıdır; bunu yapmak yasal hak ihlali olur. E-kitabımızı yalnızca kendi kişisel kullanımınız için kullanma hakkına sahipsiniz; başka kişi veya kuruluşlarla paylaşamazsınız. E-kitap kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, dağıtılamaz veya başka bir yerde satılamaz. E-kitabımız yasalarca korunmaktadır ve herhangi bir yasal hakkın ihlali durumunda yasal işlem yapılabilir.